On the Run

Oddajemy głosy na Edytę.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
xxpatrickxx
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:01
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: ´Can't buy my love´

On the Run

Post autor: xxpatrickxx »


-------------- Do następujących adresatów napisałem prośbę o dodanie utworu na listę przeboju (pracownicy i współpracownicy radiowi, odpowiedzialni za listy przebojów):
<[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>, <[email protected]>
Ja, czyli xxpatrickxx pisze:
Nie piszę w imieniu swoim, lecz wszystkich fascynantów nowej piosenki Edyty Górniak!

Proponuję dodać na listę przebojów najnowszy utwór Edyty Górniak pt.: "On the run" (o światowej produkcji), ponieważ Artystka ta łamie w nim standardy muzyczne, przeciętność odbioru, wprowadza nowe i modne trendy artystyczne, rewolucjonizuje i rozwija nowe kierunki muzyczne na rynku polskim, za którymi pójdą niewątpliwie koleni twórcy i odtwórcy. Nie jest to utwór krótkodystansowy, plastikowy; hipnotyzuje, szybko wpada w ucho, nie jest aż tak zaklejony muzycznie i co najważniejsze- mimo nowoczesności- jest w nim dużo duszy! Tylko takie utwory mogą zmienić gust słuchaczy na lepszy, trochę też warunki życia muzycznego w Polsce.
Myślę, ze utwór po dodaniu na listę przebojów sam się obroni i poszybuje w górę.
Dajcie mu szansę...:)))
Link do utworu: http://www.youtube.com/watch?v=0dM-HVL6az4

FANI.
Zacytowałem tę wiadomość, ponieważ może Wam posłużyć, jako uzasadnienie w rozsyłaniu podobnych propozycji do różnych stacji radiowych i- w końcu- stanowi ona formę mojej OCENY piosenki (aby nikt nie uznał tego za Off topic).

Z pozdrowieniami, xxpatrickxx
Ostatnio zmieniony 09 sie 2011, 14:06 przez Marecki, łącznie zmieniany 35 razy.
Powód: Notowania będą tylko w jedym wątku ;-)
Awatar użytkownika
Gusiek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 226
Rejestracja: 29 maja 2010, 22:15
Lokalizacja: Mysłowice

On the Run

Post autor: Gusiek »

UWAGA

To wszystkich którzy mają facebooka, ruszyło radio KWEJK.FM i zaraz będzie najpopoluarniejszym radiem internetowym w Polsce tak jak serwis KWEJK, więc na fanepagu proszę dawać propozycje Edyty! Naprawdę prowadzący są świetni :)

http://www.facebook.com/kwejk.fm
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Gusiek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: On the Run

Post autor: Matiz99 »

xxpatrickxx pisze:Nie piszę w imieniu swoim, lecz wszystkich fascynantów nowej piosenki Edyty Górniak!

Proponuję dodać na listę przebojów najnowszy utwór Edyty Górniak pt.: "On the run" (o światowej produkcji), ponieważ Artystka ta łamie w nim standardy muzyczne, przeciętność odbioru, wprowadza nowe i modne trendy artystyczne, rewolucjonizuje i rozwija nowe kierunki muzyczne na rynku polskim, za którymi pójdą niewątpliwie koleni twórcy i odtwórcy. Nie jest to utwór krótkodystansowy, plastikowy; hipnotyzuje, szybko wpada w ucho, nie jest aż tak zaklejony muzycznie i co najważniejsze- mimo nowoczesności- jest w nim dużo duszy! Tylko takie utwory mogą zmienić gust słuchaczy na lepszy, trochę też warunki życia muzycznego w Polsce.
Myślę, ze utwór po dodaniu na listę przebojów sam się obroni i poszybuje w górę.
Dajcie mu szansę...:)))
Link do utworu: http://www.youtube.com/watch?v=0dM-HVL6az4

FANI.
Ja się pod czymś takim nie podpisze 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: On the Run

Post autor: Meg »

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zabieramy d*pe w troki i teraz każdy ładnie idzie głosować na ON the RUN w Radiu Zet! Piosenka musi wejść na listę, na razie jest w propozycjach!

Fajnie gdyby były dwie piosenki w notowaniu, zróbmy sobie i Edycie prezent g:D
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: On the Run

Post autor: sexuality »

W takim razie poczekajmy do wieczora, wtedy lista ZETki ma zostać zaktualizowana :)
Warto pomału podbijać inne mniejsze stacje i przy okazji oddawać głosy na "TERAZ-TU" :hellobaby:
Awatar użytkownika
xxpatrickxx
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:01
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: ´Can't buy my love´

Re: On the Run

Post autor: xxpatrickxx »

Matiz99 pisze: Ja się pod czymś takim nie podpisze 8P
Bo?
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: On the Run

Post autor: sexuality »

Edyta z "On The Run" w propozycjach (7 miejsce)
w Liście Przebojów Radia ZET!!!


Głosujmy również na Teraz-Tu (14 miejsce w notowaniu)

http://www.radiozet.pl/Lista-Przebojow-Radia-ZET/

[ Dodano: 26-06-2011, 13:44 ]
"On The Run" w propozycjach w kolejnej stacji radiowej (Wietrzne Radio)

http://www.wietrzneradio.com/glosowanie.asp
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: On the Run

Post autor: rafal22 »

no jak Edzia bedzie miała dwie piosenki w liście Radia Zet to będzie chyba szok !
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: On the Run

Post autor: sexuality »

Edyta z "On The Run" w propozycjach do Radia PLUS Legnica (w notowaniu na 4 miejscu "Teraz-Tu")

http://www.legnica.fm/index.php/lista

Codzienna 7-ta Listy Przebojów Radia Zet

Każdego dnia podczas wakacji słuchacze wybierają piosenki z Listy Przebojów Radia Zet. Te, które zdobędą najwięcej głosów zostaną zaprezentowane po godz. 19-tej przez Marcina Wojciechowskiego (do wyboru są "On the run" i "Teraz-Tu"


http://www.radiozet.pl/Lista-Przebojow-Radia-ZET/
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: On the Run

Post autor: endeven »

mnie to osobiście strasznie wkurza, ze OTR leci tylko w Radiu Zet, minął już tydzień, no bez jaj... to ze nie ma w notowaniach nie dziwi skoro nie ma na playlistach tego utworu.. oficjalne audio ekipa i sztab Edyty (ktoś za to odpowiedzialny) powinni już dawno wszędzie porozsyłać do rozgłośni. Radio Zet nie może mieć wyłączności nie wiadomo ile...to kiepski sposób na promocję piosenki w jednym radio. To, że w Legnicy i Wietrzynym Radio jest w propozycjach to pewnie efekt tego, ze sobie skopiuja z you tuba jakąś wersję audio (nagraną przez fanów z Radia Zet ze słyszalnym jakościowym defektem takiego zgrywania) i będą takie grać. Tak było z TT, niektóre radia grały wersję jazzboya, niektóre z you tuba zgraną z radia po premierowej prezentacji w rmf.
Nie wiem na co czekać, aż znów zaczną się takie cyrki z OTR???
Nie wiem, czy w tej sytuacji nie tracimy energii na proponowanie tego utworu, skoro nikt ze sztabu Edyty nie dostarczył im audio i singla.. Gdyby mieli, od razu ruszyliby we wszystkich stacjach z tym kawałkiem. A tak cisza.. a my się pałujemy. Może lepiej poczekać, aż te stacje dostaną audio od firmy Edyty, zaczną grać, wtedy ruszymy do ataku?? To chyba rozsądniejsze. Nie wszystko zrobimy sami. sorry.

jak mam toczyc walkę w Trójce o granie OTR skoro nikt im oficjalnego audio nie dostarczy?? sami się ot o prosić nie będą, tak jak w innych rozgłośniach. Ale mam nerwa:/
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: On the Run

Post autor: stinger »

Teraz RMF powinno szybko przejąć tą piosenkę i wtedy byłaby grana w dwóch największych rozgłośniach w Polsce!

Wiemy co mamy robić! 8)
Awatar użytkownika
Mercury
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:52
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Jak Najdalej
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: On the Run

Post autor: Mercury »

Radio ZET i RMF Fm jest najważniejsze. I dobrze, że przynajmniej na 1 z nich grają singiel i zaczyna powolutku odnosić sukcesy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: On the Run

Post autor: endeven »

nie moze tylko jedno radio w kraju grac nowego singla!!! Pomyślcie trochę!
Awatar użytkownika
Mercury
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:52
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Jak Najdalej
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: On the Run

Post autor: Mercury »

Na przykładzie "Nie Daj Się" Dody, żadna duża stacja oprócz ESKI tego utworu nie grała (nie dziwie się a propos), a zobaczcie jaki sukces. Więc jeśli ktoś lubi Edytę to nawet gdyby w żadnym radiu tego nie puścili to i tak by ten numer słyszeli. I by osiągnął wielki sukces niekomercyjny w pewien sposób. NIE WSZYSTKO STRACONE :). Najbardziej cieszę się z tego, że 4fun.tv bardzo często puszcza wideoklip do "Teraz Tu"
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: On the Run

Post autor: Wojtuś »

Naprawdę 4FUN.TV puszcza teledysk Teraz tu, bo ja jeszcze nie widziałem a dosyć często oglądam ten kanał?
ODPOWIEDZ